Absolwenci prestiżowych Akademii Wychowania Fizycznego, kulturoznawstwa i turystyki. W swoim zespole mamy również magistrów filologii angielskiej, germańskiej i romanistyki. Nie zabrakło również artystycznych duszyczek i ludzi z bogatą wrażliwością i wyobraźnią. Najlepsi eksperci w dziedzinie narciarstwa oraz szkoleń dla dzieci i dorosłych. Młodzi ludzie z narodowymi i światowymi uprawnieniami (SITN, PZN, IVSI, ISIA). Czy tak wykwalifikowana kadra biura podróży może Wam źle doradzić? Odpowiedź jest oczywista! Ale to nie koniec. Przede wszystkim jesteśmy przyjaciółmi, a nasz krąg znajomości każdego roku rośnie w siłę. Uwielbiamy nawiązywać nowe relacje, polecać bezpieczne miejsca i hotele, do których śmiało możecie zabrać swoje dzieci i ukochaną osobę. Biuro podróży Wgorky to owoc naprawdę ciężkiej pracy, którą wykonaliśmy, abyście Wy stali się częścią naszego narciarskiego teamu. Tworzymy spójną całość, a nasza wszechstronna wiedza, umiejętności i doświadczenia przedkładają się na jakość oferowanych usług.

Spośród setek ofert hoteli dla rodzin w Alpach wybraliśmy zdecydowanie najlepsze pod kątem ceny, jakości i standardów, dostępności do stoków narciarskich oraz atrakcji hotelowych dla wszystkich Gości (w tym najmłodszych odwiedzających). W całych poszukiwaniach nie zapomnieliśmy również o atmosferze i gospodarzach. Hotele, które tu znajdziecie to starannie prowadzone rodzinne biznesy oparte o wielopokoleniowe tradycje. Wszystkie obiekty mają duszę i górski klimat. Gwarantujemy, że będziecie zauroczeni. My jesteśmy!

Widzimy się na stokach!

Profesjonalizm

Kompetentni, rzetelni, niezawodni, a przy tym utalentowani i silnie zaangażowani w swoją pracę. Doświadczysz tu wysokiego poziomu kultury i wykonywania zadań. To właśnie my – zgrany, pełen energii zespół, stawiający na nieustający rozwój i pogłębianie zdobytych już umiejętności.

Doświadczenie

Posiadamy zawodowe uprawnienia poparte ukończonymi kursami, szkoleniami i studiami magisterskimi. Latami zdobywaliśmy swoje kwalifikacje i pogłębialiśmy wiedzę na najlepszych w Polsce uczelniach. Umiejętnie przekładamy teorię na praktykę. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kulturoznawstwa, turystyki oraz szkoleń narciarskich dla dzieci i dorosłych.

Animacje

Bez dobrej zabawy nie ma przygody! Animacje dla dzieci w różnym wieku i dorosłych to stały punkt programu każdego hotelu znajdującego się w naszej ofercie.

Najlepsza kadra

Komunikujemy się jasno i zwięźle. Zorganizowani i konsekwentni w swoich działaniach. Szanujemy Twój czas i fundusze, a co najważniejsze: umiemy słuchać.

Bogata oferta

Jest z czego wybierać! Rekomendowane przez Wgorky hotele, to obiekty o wysokich standardach usług, nowoczesnych udogodnieniach i wszechstronnych atrakcjach dla podróżnych w każdym wieku.

Rodzinna atmosfera

Pełni życzliwości szanujemy siebie nawzajem i wszystkich Gości naszego biura podróży. Każdego dnia dzielimy się z innymi szczerą opinią, spostrzeżeniami i osobistym doświadczeniem. Dzięki temu możemy wskazać ci hotelowe obiekty i stoki narciarskie idealnie dopasowane do potrzeb Twojej rodziny.