Liberty Hotel Malé

3/5

Val di Sole

38027 Malè

Hotel Liberty położony jest zaledwie 100 metrów od dworca kolejowego w miejscowości Malé i dysponuje 2 basenami, spa oraz restauracją serwującą potrawy z regionu Trydentu. Po dniu spędzonym na stokach lub szlakach turystycznych Goście mogą zrelaksować się w wannie z hydromasażem, saunie lub łaźni tureckiej. Na miejscu dostępne są też zabiegi masażu. Hotel oferuje bezpłatny transfer na stację kolejową Daolasa.

Udogodnienia:

Hotel dysponuje dwoma basenami, gdzie Goście mogą się orzeźwić i zrelaksować.

W hotelowym spa można skorzystać z różnych zabiegów relaksacyjnych, takich jak masaże, sauna, łaźnia turecka i wanna z hydromasażem.

Bezprzewodowy dostęp do Internetu: Goście mają dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, co ułatwia korzystanie z urządzeń mobilnych i przeglądanie internetu.

Restauracja serwująca potrawy z regionu Trydentu: Restauracja w hotelu zaprasza na smaczne dania kuchni regionalnej. Dodatkowo organizowane są wieczory tematyczne, które umilają pobyt Gościom.

Hotel oferuje bezpłatny transfer na stację kolejową Daolasa, do ośrodka narciarskiego Passo Tonale i na dworzec kolejowy w Malè.

Zrelaksuj się w naszym podgrzewanym krytym basenie (w sezonie letnim również w sezonie zewnętrznym), w saunie lub łaźni parowej. W strefie wellness znajdziesz również prysznic Kneippa, prysznic z hydromasażem i zimny prysznic parowy z delikatnymi esencjami, które przyczyniają się do ogólnego dobrego samopoczucia.

Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych (dodatkowa usługa):

Dla klientów biura podróży WGORKY przewidziany jest rabat w wysokości do -25 procent na szkolenie grupowe.

Kadra instruktorska

Kadra polskich instruktorów na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

Podział na grupy

Podział na grupy pod względem umiejętności na podstawie ankiet oraz weryfikacji w pierwszym dniu szkoleniowym.

Elastyczność

Dla wszystkich dorosłych mamy również możliwość skorzystania z naszej oferty szkoleniowej w godzinach porannych i popołudniowych.

Różnorodność stoków

Szkolenie narciarskie dla dzieci na stokach Folgarida – Marilleva- Madonna di Campiglio, Livigno, Kronplatz, Pejo, Passo del Tonale.

Szkolenia narciarskie

Szkolenia narciarskie dla dzieci od 5 do 12 lat – zróżnicowane poziomowo grupy - do max. 8 osób.

Przedszkole narciarskie

Przedszkole narciarskie dla dzieci od 4 roku odbywa się na stokach: Folgarida, Tonale, Sella Ronda - Val Gardena, Marilleva, Livignio, Kronplatz - małe grupy do 4 osób.

Dzień podsumowujący

Piątek – dzień podsumowujący, kończący się zawodami narciarskimi lub sprawdzianem umiejętności narciarskich.

Firmowe kamizelki

Firmowe, zgorkowe kamizelki na czas szkolenia.

Pokój standardowy

Ładnie urządzone z łazienkami wyposażonymi w wannę lub prysznic, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków, telefon i sejf i internet. Pokoje jedno-/dwuosobowe/rodzinne z podwójnym łóżkiem lub dwoma pojedynczymi łóżkami. Pokoje czteroosobowe mogą mieć łóżko piętrowe.

Pokój comfort

Komfortowo urządzone pokoje. Przytulne pokoje jednoosobowe/dwuosobowe/rodzinne odpowiednie dla pary lub rodziny, a także dla osób podróżujących z przyjacielem. Pokoje czteroosobowe mogą mieć łóżko piętrowe.

Pokój Liberty

Zupełnie nowe pokoje w stylu secesyjnym zarówno jedno- i dwuosobowe, trzyosobowe. Ładnie urządzone z łazienkami wyposażonymi w wannę lub prysznic, telewizję satelitarną, suszarkę do włosów i bezpłatny zestaw kosmetyków, telefon i sejf i internet.

Kolejka linowa Folgarida – 7 km, Kolejka linowa Daolasa – Val Mastellina 1 – 7 km, Kolejka linowa Belvedere – 7 km
Terminy/cena
Single Page - Rezerwacje Tabs

Hotele i apartamenty

3/5
Madonna di Campiglio
Cena ustalana indywidualnie
4/5
Tonale
od 3700 zł/osobę dorosłą/7 dni z wyżywieniem HB
3/5
Val di Sole
3-12 osób
od 3690 zł/apartament/7 dni

Zaczynamy wielką przygodę