Apart. Aschbach

3/5

Kronplatz

Kronplatz

Rezydencja otoczona piękną, dziewiczą przyrodą serdecznie zaprasza do swoich przytulnych apartamentów. Oferujemy bogaty zakres usług, który z pewnością sprosta wszystkim Waszym potrzebom. Dla naszych gości dostępna jest narciarnia oraz parking. W obiekcie znajduje się również przestronna sala do spotkań, wyposażona w stół bilardowy. Nasze mieszkania są utrzymane w nienagannym stanie, pełne naturalnego światła i wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia. Szybko staną się one Waszym drugim domem na czas trwania Waszego wypoczynku.
Udogodnienia:

Zapraszamy do jednego z naszych 20 samodzielnych apartamentów o różnych rozmiarach (25-90 m²).

Każdy apartament posiada swój własny balkon lub taras. Kuchnia w każdym apartamencie jest w pełni wyposażona i zawiera naczynia kuchenne, lodówkę, toster, czajnik elektryczny, ekspres do kawy oraz kuchenkę mikrofalową. W większości apartamentów znajduje się także zmywarka. Dodatkowe udogodnienia w każdym apartamencie, takie jak telefon, sejf, telewizor LED z dostępem do telewizji satelitarnej, odtwarzacz DVD, suszarka do włosów oraz bezpłatne szybkie internetowe połączenie (bezprzewodowe lub przewodowe), sprawią, że poczujesz się jak w domu.

Dla Waszej wygody dostępne są również pomieszczenie konferencyjne, pokój bilardowy, tenis stołowy, biblioteka, filmy DVD, miejsce na opalanie oraz grill, które wszystko razem pomoże zapewnić Wam i Waszej rodzinie wypoczynek i relaks, którego potrzebujecie podczas urlopu.

Przyjmujemy również Państwa zwierzęta (na życzenie), aby każdy członek rodziny mógł cieszyć się gościnnością.

Szkolenia narciarskie dla dzieci i dorosłych (dodatkowa usługa):

Dla klientów biura podróży WGORKY przewidziany jest rabat w wysokości do -25 procent na szkolenie grupowe.

Kadra instruktorska

Kadra polskich instruktorów na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

Podział na grupy

Podział na grupy pod względem umiejętności na podstawie ankiet oraz weryfikacji w pierwszym dniu szkoleniowym.

Elastyczność

Dla wszystkich dorosłych mamy również możliwość skorzystania z naszej oferty szkoleniowej w godzinach porannych i popołudniowych.

Różnorodność stoków

Szkolenie narciarskie dla dzieci na stokach Folgarida – Marilleva- Madonna di Campiglio, Livigno, Kronplatz, Pejo, Passo del Tonale.

Szkolenia narciarskie

Szkolenia narciarskie dla dzieci od 5 do 12 lat – zróżnicowane poziomowo grupy - do max. 8 osób.

Przedszkole narciarskie

Przedszkole narciarskie dla dzieci od 4 roku odbywa się na stokach: Folgarida, Tonale, Sella Ronda - Val Gardena, Marilleva, Livignio, Kronplatz - małe grupy do 4 osób.

Dzień podsumowujący

Piątek – dzień podsumowujący, kończący się zawodami narciarskimi lub sprawdzianem umiejętności narciarskich.

Firmowe kamizelki

Firmowe, zgorkowe kamizelki na czas szkolenia.

TYP A/E (2-4 os) 40m²- 5890 zł

Apartament z jedną sypialnią (łóżko małżeńskie), łóżkiem piętrowym dla 2 dzieci i rozkładanym łóżkiem dla 1 osoby w salonie / kuchni.
Łazienka z prysznicem, WC, bidetem i suszarką do włosów.
Kuchnia z 4 elementami elektrycznymi, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, ekspres do kawy Nespresso i zmywarka. Duży balkon z dostępem z salonu / pokoju i sypialni. 2x 40″ LED-TV, odtwarzacz DVD, telefon i dostęp do WI-FI.

TYP B (4-6 os) 45m²- 6350 zł

Apartament z 2 sypialniami (oba podwójne łóżka), rozkładanym łóżkiem dla 1-2 osób w salonie / kuchni.
Łazienka z prysznicem, wanną, WC, bidetem i suszarką do włosów.
Kuchnia z 2 elementami elektrycznymi, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, ekspres do kawy Nespresso i zmywarka. Balkon dostępny z salonu. 2x 40″ LED-TV, odtwarzacz DVD, telefon i dostęp do WI-FI.

TYP C (5-6 os) 70m²- 7270 zł

Apartament z 2 sypialniami (oba podwójne łóżka). Na życzenie kolejne łóżko pojedyncze w jednej z sypialni. Rozkładane łóżko dla 1-2 osób w salonie/kuchni.
2x łazienka z prysznicem, WC, bidetem i suszarką do włosów.
Kuchnia z 4 elementami elektrycznymi, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, ekspres do kawy Nespresso i zmywarka. Duży balkon dostępny z salonu. 1x 50″ LED-TV, odtwarzacz DVD, 2x 19″ LED-TV w sypialniach, telefon i dostęp do WI-FI.

TYP D (2-3 os) 33m²- 5390 zł

Apartament z 1 sypialnią (łóżko małżeńskie). Na życzenie dostępne jest dodatkowe łóżko pojedyncze w sypialni.
Łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów.
Kuchnia z 2 elementami elektrycznymi, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, ekspres do kawy Nespresso i zmywarka. Balkon dostępny z sypialni. 2x 32″ LED-TV, odtwarzacz DVD, telefon i dostęp do WI-FI.

TYP F (2 os) 30m²- 4950 zł

Apartament z 1 sypialnią (łóżko małżeńskie).
Łazienka z prysznicem, WC, bidetem i suszarką do włosów.
Kuchnia z 2 elementami elektrycznymi, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, ekspres do kawy Nespresso i zmywarka. Balkon dostępny z sypialni. 1x 40″ LED-TV, odtwarzacz DVD, telefon i dostęp do WI-FI.

TYP G (4-5 os) 43m²- 6050 zł

Apartament z jedną sypialnią (łóżko małżeńskie). Na życzenie dostępne jest dodatkowe łóżko pojedyncze w sypialni. Rozkładane łóżko dla 1-2 osób w salonie, oddzielone przesuwanymi drzwiami.
Łazienka z prysznicem, WC, bidetem i suszarką do włosów.
Kuchnia z 4 elementami elektrycznymi, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, ekspres do kawy Nespresso i zmywarka. Duży taras / balkon z dostępem z salonu. 1x 40″ LED-TV, 1x 32″ LED-TV, odtwarzacz DVD, telefon i dostęp do WI-FI.

TYP I (6-8 os) 73m²- 7650 zł

Apartament na dwóch piętrach z 2 osobowymi pokojami (1x podwójne łóżko, na piętrze 1x podwójne łóżko i 2 łóżka pojedyncze). Rozkładany salon dla 1-2 osób w salonie oddzielony przesuwanymi drzwiami.
2x łazienka z prysznicem, WC, bidetem i suszarką do włosów.
Kuchnia z 4 elementami elektrycznymi, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, ekspres do kawy Nespresso i zmywarka. Duży balkon dostępny z salonu i jednej z sypialni. 1x 40″ LED-TV, odtwarzacz DVD, 1x 32″ LED-TV w górnej sypialni, telefon i dostęp do WI-FI.

Maks. wysokość: 2275 m
Min. wysokość: 1340 m
Trasy łącznie: 82,7 km w tym 49 tras zjazdowych:
trasy niebieskie: 42%
trasy czerwone: 33%
trasy czarne: 25%
Wys. miejscowość: 935 m
Nartostrady: 42 km
Gondole: 22
Orczyki: 6
Krzesełka: 4
Sezon zimowy od: 25.11.2023r.-01.05.2023r.
Wyciągi czynne: od 8:30 – 16:30

Single Page - Rezerwacje Tabs
Terminy/cena

Hotele i apartamenty

4/5
Madonna di Campiglio
od 3890 zł/osobę dorosłą/7 dni z wyżywieniem HB
4/5
Tonale
Cena ustalana indywidualnie
5/5
Madonna di Campiglio
od 5 200 zł/osobę dorosłą/7 dni z wyżywieniem HB

Zaczynamy wielką przygodę