KIERUNEK ALPY

Z WGORKY REZERWUJESZ BEZPIECZNIE!

Ubezpieczenie podczas podróży, czyli ubezpieczenie turystyczne dla każdego członka rodziny
JAK TO DZIAŁA?
Każdy zadaje sobie to pytanie. Poczucie bezpieczeństwa i profesjonalna ochrona zdrowia, to priorytet dla podróżnych, zwłaszcza rodziców z dziećmi w górach. Jesteśmy odpowiedzialnym zespołem pracowników biura podróży. Świadomi ryzyka możliwości wystąpienia nieszczęśliwych wypadków, dużą wagę przykładamy do zaproponowania Wam najlepszego wariantu ubezpieczenia zdrowotnego.

Czytaj więcej

Usystematyzowana struktura działania biura podróży – u nas każdy zna swoje miejsce w szeregu. Mamy dokładnie sprecyzowane zadania dla każdego pracownika placówki. Dzięki temu unikamy chaosu, przypadkowości i niedopracowania. Wszystkie Wasze pytania trafią do konkretnej osoby, wyspecjalizowanej w danej tematyce. Kierownik wyjazdu, konsultant telefoniczny, pośrednik ubezpieczeniowy, pilot wycieczek i rezydenci. Wszyscy w gotowości czekają już na swoim miejscu.
Wszechstronne wykształcenie i pasja – to niebywały atut całego zespołu, który stawia usługi Wgorky na najwyższej półce biur podróży w naszym kraju. Absolwenci kierunków turystyki i rekreacji, kulturoznawstwa, AWF-u oraz filologii (angielskiej, germańskiej, romańskiej). Pasje do podróży i narciarstwa przełożyliśmy na działalność licencjonowanej szkółki narciarskiej ZGORKY.PL. Więcej o naszym instruktorskim doświadczeniu znajdziecie w zakładce ,,O nas”.
Sprawna korespondencja mailowa i rozmowy telefoniczne – a po drugiej stronie konsultanci, którzy ujmą Was swoją życzliwością i wszechstronną wiedzą z zakresu doradztwa.
Bezpieczny proces planowania podróży – zapoznanie się z kompleksową ofertą hotelową, uzyskanie odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości, wstępna rezerwacja, ubezpieczenie wszystkich członków rodziny oraz opłata za pobyt w hotelu odbywają się całkowicie zdalnie. Goście naszego biura podróży cenią sobie oszczędność czasu, indywidualne podejście, wygodę, komfort oraz gwarancję zachowania bezpiecznych standardów wszystkich usług związanych z obsługą w strefie Klienta.
Bierzemy pod lupę hotelowe standardy – w ofercie Wgorky znajdziecie tylko i wyłącznie sprawdzone obiekty. Wszystkie miejsca przygotowywane są pod kątem standardów usług i bezpieczeństwa na pobyt rodzin z dziećmi. Co istotne, każdy hotel gwarantuje precyzyjną, systematyczną dezynfekcję pomieszczeń dla Gości i przedmiotów użytkowych. Personel hotelowy jest poddawany systematycznym testom RT-PCR w specjalistycznych punktach wymazowych COVID-19.
Bezpieczna rezerwacja – bez ukrytych kosztów i zatajonych informacji. Zawsze działamy na korzyść podróżnych. W tym przypadku nie lubimy żadnych niespodzianek.

COVID-19 informacje ogólne dotyczące zmiany regulaminu ubezpieczeń

100% zwrot kosztów w przypadku zamknięcia granic i zmiany obostrzeń.
Zmniejszenie zaliczki do 10%.
Kompleksowe ubezpieczenie turystyczne (ubezpieczenie zdrowotne od COVID-19 w pakiecie).
Ubezpieczenie od kosztów leczenia bez limitu (w tym koszty leczenia ambulatoryjnego i szpitalnego).
Ubezpieczenie od transportu do kraju (w przypadku, gdy zarażenie COVID-19 uniemożliwia powrót w zaplanowanym terminie).
Ubezpieczenie w ramach kosztów rezygnacji i pełny zwrot pieniędzy w przypadku zdiagnozowania u podróżnego COVID-19 lub w przypadku objęcia go kwarantanną.

Zaczynamy wielką przygodę